GREENFOND

  1. pl
  2. en

Moduł retencyjno-drenażowy GREENFOD 60 Garden stosowany jest w rozwiązaniach systemowych dachów zielonych intensywnych oraz ekstensywnych. Innowacyjny kształt profili oraz odpowiednio dobrana mieszanka z utwardzonego polietylenu HDPE, mają istotny wpływ na właściwości mechaniczno-fizyczne produktu, dzięki czemu otrzymujemy ponadprzeciętne parametry retencyjne w swojej klasie.

 

GREENFOND 60 Garden to także innowacyjna konstrukcja całego modułu.

Dzięki specjalnemu przetłoczeniu jego brzegach, możemy wykonać ich wzajemne połączenie, przez co w przeciwieństwie do obecnie stosowanych rozwiązań układanych metodą na tzw. „styk„ płyta obok płyty, otrzymujemy stabilną konstrukcję całej warstwy drenażowej przy jednoczesnym łatwym i szybkim dla wykonawcy sposobie montażu.

 

Ponadto GREENFOND 60 Garden posiada na górnej powierzchni profilu dodatkowe specjalne przetłoczenie, rozszczelniające w niewielkim zakresie bezpośredni styk z włókniną drenażową GREENFOND Tex 100, co w efekcie pozwala na swobodny przepływ powietrza pomiędzy poszczególnymi sekcjami, a w przypadkach obfitych opadów także na skuteczne odprowadzenie nadmiaru wody.

 

Ekstremalna kumulacja wody – ok. 20 litrów/m2

Ponadprzeciętna wytrzymałość naciskowa – 450 kN/m2

 

Wymiary płyty:

- 2 x 1 m 

GREENFOND 60 Garden

10 marca 2021
Płyta drenażowa na dachy zielone

Płyta drenażowa

Kod produktu - 25.1206

KARTA PRODUKTU   

INSTRUKCJA MONTAŻU  

© Greenfond 2021