GREENFOND

  1. pl
  2. en

Biuro i Magazyn GREENFOND

ul. Arki Bożka 1, 45-411 Opole

Magazyn: +48 697 537 684, 

magazyn@greenfond.eu

 

GREENFOND POLSKA Sp. z o.o. ,

ul. Harcmistrza Kamińskiego 3c, 45-323 Opole

NIP 899 27 60 355, KRS 0000536018

Żaneta Zabłudowska

Biuro Obsługi Klienta 

biuro@greenfond.eu

tel. +48 731 307 700

Krzysztof Kasprzak 

Logistyka

krzysztof.kasprzak@greenfond.eu

tel. +48 733 301 909

Wsparcie Techniczno-Handlowe

 

Robert Cekus

woj. małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie, łódzkie

robert.cekus@greenfond.eu

tel. +48 601 207 420

Roman Słupski

woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie

roman.slupski@greenfond.eu

tel. +48 575 210 800

Zbyszek Olak

woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie

zbyszek.olak@greenfond.eu

tel. +48 575 807 702

Arkadiusz Bolicki

woj. lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie

arkadiusz.bolicki@greenfond.eu

tel. +48 531 191 917

SPOTKAJMY SIĘ W NASZYM BIURZE

 

© Greenfond 2021 |

Polityka prywatności