Wsparcie Techniczno-Handlowe

Wojciech Możdżonek
woj. małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie
wojciech.mozdzonek@greenfond.eu
tel. +48 883 704 400

Roman Słupski
woj. mazowieckie
roman.slupski@greenfond.eu
tel. +48 575 210 800

Ryszard Homan
woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie, łódzkie
ryszard.homan@greenfond.eu
tel. +48 575 807 702

Piotr Gruszeczka
woj. lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie
piotr.gruszeczka@greenfond.eu
tel. +48 883 408 100

Arkadiusz Bolicki
woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie
arkadiusz.bolicki@greenfond.eu
tel. +48 531 191 917

 

 

Wsparcie Techniczno-Handlowe poza granicami PL

Robert Cekus
robert.cekus@greenfond.eu
tel. +48 601 207 420

 

Biuro i Magazyn GREENFOND
ul. Arki Bożka 1, 45-411 Opole

Żaneta Zabłudowska
Dział marketingu
biuro@greenfond.eu
zaneta.zabludowska@greenfond.eu
tel. +48 731 307 700

Krzysztof Kasprzak
Dział logistyki / BOK
krzysztof.kasprzak@greenfond.eu
tel. +48 733 301 909

Filip Nazim
Dział logistyki / BOK
filip.nazim@greenfond.eu
tel. +48 881 610 900

Marek
Magazyn
magazyn@greenfond.eu
tel. +48 697 537 684

GREENFOND POLSKA Sp. z o.o. ,
ul. Harcmistrza Kamińskiego 3c, 45-323 Opole
NIP 899 27 60 355, KRS 0000536018

 

 

SPOTKAJMY SIĘ W NASZYM BIURZE